Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus sisevaade

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Maalingute osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Nahadisaini osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Fotograafia osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Tekstiiliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Skulptuuriosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Mööbliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Meedia- ja reklaamikunsti osakond

ERKI Moeshow 2015 kollektsioonid

Möödunud teisipäeval, 24.märtsil, kogunes moeekspertidest koosnev žürii, et selgitada ühiselt välja 2015 aastal ERKI Moeshowga teekonnale pääsevad kollektsioonid. 51 kollektsiooni seast valiti sellel aastal lavale 23 osalejat koos MoeP.A.R.Ki edasipääsejaga. Raske otsuse taga seisid 5 arvamusliidrit: Ester Kannelmäe, Aivar „Antonio" Lätt, Lylian Meister, Anu Lensmet ja Liisi Eesmaa. Edasipääsenute seas on ka Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengid.

„0"
Katrin Aasmaa
(EKA Moedisain I)

„Falling backwards with a wooden sword in a lilac bush"
Kaur Ralphowitsch Hensel
(Burg Giebichenstein Kunsthochschule Halle)

„How many levels do you need?"
Tauri Västrik
(EKA Moedisain II)

„City Slap"
Ruth Sotnik
(Tallinna Tööstushariduskeskus Rätsep-stilist I)

„M-M-M"
Triin Tint, Katrin Aasmaa, Cärol Ott, Marleen Afanasjev, Reila Saarmäe, Vera Lustina, Evgeniya Dolgopolova, Katrin Ruuse, Kristiina Jeromans
(EKA Moedisain I)

„GREEK!"
Raili Randmaa
(EKA Tekstiil III)

„RetroGrade"
Silvia-Sigrid Sillaots
(Tartu Kõrgem Kunstikool Tekstiil III)

„NÄLG"
Taavi Turk
(Vabakutseline disainer)

„FROTEESUS"
Iris Vilu
(Tallinna Prantsuse Lütseum, 12.klass)

„I can see you"
Kairi Katmann
(EKA Tekstiil III)

„VANAARU"
Alli-Liis Vandel (rõivad) Merilin Tõnisoja (ehted)
(TTK Rõivaste tehniline disain ja tehnoloogia III/Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku metallitöö laborant/tehnoloog + vabakutseline kunstnik)

„ÜX"
Frida Jõe
(EKA Moedisain II)

„Warmth of Heritage"
Teele Koel
(EKA Moedisain III)

„NIINA"
Kristel Kuslapuu
(EKA Moedisain II)

„Sirimiri"
Kerti Pahk
(EKA Moedisain III)

„SULGKAAL"
Anu Ernits/Pirjo Kullerkupp
(EKA Keraamika MA, EKA Tekstiil MA I)

„KILP"
Katarina Klett, Kertu Lepasaar
(Tartu Kutsehariduskeskus rätsepatöö)

„The Quiet Ones"
Triin Tint
(EKA Moedisain I)

„Manivald"
Gerda Retter, Egle Jaago, Kaari Sibrits, Helene Sepp, Erika Kool, Liis Turnau
(Tartu Kõrgem Kunstikool, Nahadisain ja restaureerimine 2012)

„Happy Hippie"
Kätrin Avarmaa

„Vibrations"
Katrina Kaubi
(EKA Magister II)

„A Lesson In Balance: The Grid"
Kristiina Feldmann
(Tartu Kõrgem Kunstikool Tekstiil II)

„Kentaur"
Laura Viia
(Jaan Poska Gümnaasium, MoeP.A.R.Ki edasipääseja)

Jälgi meid Facebookis

 

ekka akrediteeritud