Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus sisevaade

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Maalingute osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Nahadisaini osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Fotograafia osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Tekstiiliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Skulptuuriosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Mööbliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Meedia- ja reklaamikunsti osakond

Juunikuus hakkavad taas selguma parimate rakenduskõrgkoolide lõputööde tegijad. Märkimisväärseid, uudseid ja aktuaalseid teemasid käsitlevad üliõpilased saavad kandideerida kõrgkooli parima lõputöö tiitlile. Stipendiaadi valib välja RKRN liikmeskõrgkool sisekonkursi korras.

Stipendiumid, väärtuses á 400€, makstakse välja juulikuus.

Parimatest parimad aastal 2015 on:
1. Ljudmila Umarova, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor: "Ostjate kompetentsimudeli väljatöötamine AS-is Tallinna Vesi", juhendaja Eneken Titov
2. Mari-Liis Rego, Lääne-Viru Rakenduskõrgkool: "Virtuaalsete rühmade töökorraldusega seotud hoiakud ja kogemused (2015)", juhendaja Heli Freienthal
3. Annika Hunt & Eva Moik, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool: "Rinnavähipatsiendi elukvaliteedi toetamine õdede poolt SA Põhja Eesti Regionaalhaiglas", juhendajad Mare Tupits ja Irma Nool
4. Jüri Bakhoff, Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused: "Aatomkihtsadestatud nanokile mõju relvaosade puhastamisele MG3 juhtpuksi näitel"
5. Sandra Tammiksaar, Sisekaitseakadeemia: "Ohutus kui läbiv teema I ja II kooliastme õppematerjalide põhjal"
6. Henry Mäeorg, Eesti Infotehnoloogia Kolledž: "Närvivõrgul põhinev süsteem meloodia ennustamiseks harmoonia järgnevuse põhjal", juhendaja Kaido Kikkas
7. Mari-Liis Õun, Eesti Lennuakadeemia: "Mehitamata õhusõidukite käitamine ning riskianalüüs Tallinna lähialas", juhendaja Marika Kisand
8. Karin Sarv, Tartu Tervishoiu Kõrgkool: "Vaagnapõhjalihaste treening rasedusaegse ja sünnitusjärgse inkontinentsuse korral", juhendaja Reet Linkberg
9. Viktoria Andrejeva, Tallinna Tehnikakõrgkool: "TÜ Narva kolledži multifunktsionaalse üliõpilaslinnaku tüpoloogia analüüs ja arenguvõimalus", juhendajad Ott Kadarik ja Mihkel Tüür
10. Robert Brok, Tartu Kõrgem Kunstikool: "Tähendamissõna kadunud pojast", juhendajad Jevgeni Zolotko ja Kaire Nurk

Allikas: www.rkrn.ee/rkrn-stipendium-2015/

Jälgi meid Facebookis

 

ekka akrediteeritud