Minni Oras. Kullamaa kummut.

Minni_Oras_Kummut

Kullamaalt pärit kummut oli mõningate konstruktsioonivigadega (sahtlikandurite osas), puudus pool tagaseinast, kaks suuremat sahtlit ning jalad, mille otsad olid ühtlasi putukate poolt kahjustatud. Algne viimistlus oli kaetud lakiga, mis aga oli kulunud ja saanud niiskuskahjustusi. Kummutilt sai eemaldatud viimistlus, jalaotsi tugevdatud Paraloid B72 lahusega ning loodud uued jalad, parandatud konstruktsioonivead, ehitatud uued sahtlid ja paigaldatud sangad. Peale sai uus, linaõli ja värvimuldade baasil viimistlus.

Kullamaalt pärit kummut oli mõningate konstruktsioonivigadega (sahtlikandurite osas), puudus pool tagaseinast, kaks suuremat sahtlit ning jalad, mille otsad olid ühtlasi putukate poolt kahjustatud. Algne viimistlus oli kaetud lakiga, mis aga oli kulu

Hannes Kivits. Puukäru.

Hannes Kivits. Puuk2ru. Foto: osakonna arhiiv

Vineerist valmistatud puuhalgude vedamise käru, mida saab lumega ka lihtsalt ukseni mööda lund libistada.

Vineerist valmistatud puuhalgude vedamise käru, mida saab lumega ka lihtsalt ukseni mööda lund libistada.

Mait Rätsep. Lounge-tool.

Mait Rätsep. Lounge-tool.

Toolitegemise kursuse raames valminud prototüüp lounge tüüpi toolist. Materjaliks ainult vineer ja tool käib kokku liimivabalt.

Toolitegemise kursuse raames valminud prototüüp lounge tüüpi toolist. Materjaliks ainult vineer ja tool käib kokku liimivabalt. (veel...)