Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus sisevaade

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Maalingute osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Nahadisaini osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Fotograafia osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Tekstiiliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Skulptuuriosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Mööbliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Meedia- ja reklaamikunsti osakond

 General contact

Address Tähe 38b, 50103 TARTU
Phone +372 730 9822
E-mail pallasart@pallasart.ee

How to get to Pallas University of Applied Sciences?

On foot
About 15 minutes from the city centre of Tartu. Directions here.

By bus
Bus no 9 from the city centre of Tartu (bus stop named Kaubamaja) to bus stop Eha. Further information: www.peatus.ee/#city;tartu-linn/eng

Parking

More information about public transportation in Tartu here.

 


Phonebook

Secretary Reet Paap reet.paap@pallasart.ee +372 730 9822
+372 5557 2497
Rector Vallo Nuust vallo.nuust@pallasart.ee +372 730 9822
Vice Rector for Academic Affairs Kristina Tamm kristina.tamm@pallasart.ee +372 730 9824
Vice Rector Maarja Aeltermann maarja.aeltermann@pallasart.ee +372 733 8998
Development Manager Laura Kalam laura.kalam@pallasart.ee  +372 733 8999
     
Department of Photography, Head of Department
Peeter Linnap
+372 730 9820
Department of Painting, Head of Department
Kaspar Tamsalu
+372 730 9818
Department of Media Design, Head of Department Jaanus Eensalu jaanus.eensalu@pallasart.ee +372 733 8992
Department of Furniture, Head of Department
Jaak Roosi
+372 733 8996
Department of Leather Design, Head of Department
Maila Käos
+372 730 9815
Department of Sculpture, Head of Department
Anne Rudanovski
+372 733 8970
Department of Textile, Head of Department
Aet Ollisaar
+372 730 9825
 Centre of General Subjects, Coordinator  Katrin Maask katrin.maask@pallasart.ee  +372 730 9817
       
Personnel Manager Maire Arbus maire.arbus@pallasart.ee +372 730 9812
Office Manager-Quality Specialist Maire Luud maire.luud@pallasart.ee  +372 730 9811
Finance Manager Mare Muuga mare.muuga@pallasart.ee  +372 733 8973
Academic Affairs Manager Piret Mägiste piret.magiste@pallasart.ee  +372 730 9813
Academic Affairs Manager Janne Kasemets janne.kasemets@pallasart.ee  +372 733 8993
International Relations Manager Riina Gendrikson riina.gendrikson@pallasart.ee  +372 730 9827
Gallerist / Gallery Noorus Reet Pulk-Piatkowska galerii@pallasart.ee  +372 734 9954
IT-administrator Meelis Ojasaar meelis.ojasaar@pallasart.ee  
Maintenance Manager Uuno Kasemets uuno.kasemets@pallasart.ee +372 730 9816
  Andres Kahur   +372 730 9816
Head of Library Edith Hermann edith.hermann@pallasart.ee +372 730 9814
Librarian Janika Press janika.press@pallasart.ee +372 730 9828
Continuing Education Manager Juta Reimus juta.reimus@pallasart.ee +372 730 9823

Follow us on Facebook

 

ekka akrediteeritud