Logo.png

MOOD-PERFORMANCE-TANTS 2014

 

header

Mood-Performance-Tants täitis Tartu disaini, kunsti ja performance’iga

 

3. mail demonstreeriti Tartu vanas anatoomikumis omanäolist moesündmust, mis ühitas meditsiinitemaatika noorte ja andekate loome ja etenduskunstidega. Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengite eestveetaval etendusel võis näha modelle kirstus, tuleshow'd, toore südamega maalitud pilti, maitsta lihaga kokteili ja kogeda palju põnevat.


Esitlusele tulnud kollektsioonide seast valiti välja üks – Kristiina Feldmanni "Artificial aid" – mis pääseb automaatselt Tallinnas toimuvale ERKI moeshow'le. Samuti selgitasid Tartu Kaubamaja esindajad välja oma lemmikdisainerid, kelleks osutusid Darja Popolitova kollektsiooniga "Galopp" ning Tauri Västrik kollektsiooniga "3".


Kokku käis lavalaudadelt läbi 14 kollektsiooni, autoriteks erinevatest kõrgkoolidest või gümnaasumidest pärit disainitalendid: lisaks eelmainitutele esitlesid oma kollektsioone Britta Liisa Brutus ja Gerda Lindma ("BLCK"),  Diana Rassulov ("Lolita"), Sofja Markarova ja Maria Skiba ("Intimate reflection") , Kaisa Krusenberg ("Keep your spirit up"), Kaari Reimand/Kutshimutshi ("Afterlife"), Johanna Maria Ruukholm Tamm ("Nälg"), Ilona Ait ("Zafran"), Sandra Luks ja Kadri-Liis Koidusaar ("Tromb").

Lisaks kodumaistele autoritele tutvustasid oma tööd külalisdisainerid Nelli Nedre Venemaalt ja Karolina Konieczna Poolast.

Moeetendusele eelnes performance, mille käigus valmis kohapeal maal, lisaks pakuti koostöös Meat Marketiga spetsiaalset anatoomiast inspireeritud jooki. Publikule avanes võimalus siseneda aastaid suletud olnud vana anatoomikumi ruumidesse, kus neid ootasid temaatilised dekoratsioonid, video- ja heliinstallatsioonid ning alateemast "Keha keel" kantud lavastus. Etenduse lavastajaks oli Katrin Pärn, koreograafia autoriks Janek Savolainen. Etendusele lisas vürtsi Dragonelsi tuleshowtrupp.

MPT näol on tegemist kunstivaldkondade piire sulatava tervikuga, mille eesmärk on pakkuda publikule võimalikult mitmekülgset etenduskogemust. MPT toimus sel aastal 16. korda.


Koostööpartnerid ja toetajad: Tartu Kõrgem Kunstikool, Tartu Ülikool, Tartu Kaubamaja, Tartu Linn, Eesti Kultuurkapital, Tartu Kultuurkapital, The Body Shop, Meat Market, Jaffa, Ecusson, Max Factor, Tradehouse, Fotoluks, veebiajakiri Femme, Jetty, Gustav Cafe, Maitseelamused, Tartu Ülikooli Muuseum, Tartu Tudengipäevad, ERKI, TKK Üliõpilasesindus, MOOD, Müürileht

 

Mood-Performance-Tants paneb vana anatoomikumi südame kevadiselt tuksuma

Disaini, tantsu, performance’it ja meditsiini sünteesiv sündmus pealkirjaga „Keha keel“ vallutab 3.mail legendaarse Tartu vana anatoomikumi. Üritus, mis lõhub valdkondade piirid, näitamaks, kuidas ühendada pealtnäha kaugelseisvad arstiteadus, disain, tants ja performance-kunst, avab huvilistele uksed kell 20.00. Etendusega alustatakse kell 21.

Esitlusele tulevad järgmised tiheda konkursisõela läbinud noorte ja andekate kollektsioonid:

BLCK - Britta Liisa Brutus ja Gerda Lindma

LOLITA - Diana Rassulov

Intimate reflection - Sofja Markarova

GALOPP - Darja Popolitova

ARTIFICIAL AID - Kristiina Feldmann

3 - Tauri Västrik

Keep Your Spirit Up - Kaisa Krusenberg

Afterlife - KutshiMutshi: Kaari Reimand, Keit Kukk, Margit Ojaots

NÄLG - Johanna Maria Ruukholm Tamm

ZAFRAN - Ilona Ait

Tromb - Sandra Luks ja Kadri-Liis Koidusaar

Selgi korral võib autorite ridades näha ka välismaiseid rõivadisainereid, kes pakuvad omapoolset nägemust kaasaegsest moest. Venemaalt tuleb külla Nelli Nedre kollektsiooniga KINESTHETIC ning Poolast Karolina Konieczna kollektsiooniga TRANSGRESSING CORPOREALITY. Samuti tuleb lavale Tartu Kõrgema Kunstikooli ja Tartu Kutseharidus Keskuse ühiskollektsioon Second Skin.

Et tegu on tavapärasest moeetendusest märksa põnevama ja värvikama sündmusega, mis jätaks publiku mällu jälje tükiks ajaks, on appi palutud erinevate valdkondade professionaalid. Etenduse lavastajaks on Katrin Pärn, koreograafia autoriks Janek Savolainen. Visuaalide eest kannavad hoolt Pille Kannimäe ja Triin Reilson, heli ja valgust käsutab Tiit Roosing, tehnika ja lavaruumiga toimetab Oliver Kuusmann ning muusikat valib Aleksandr Shelepin.

Üritusele järgneb vähemalt sama meeleolukas järelpidu Tartu Uue Teatri ruumides, kus muusika eestvastutab Paul Leppason (Mimicry). Etendusel saab keha ja vaimu turgutada Meat Marketi eribaaris.

Toimumispaigast inspireerituna paigaldati linnaruumi ajutine südame skulptuur. Tartu raeplatsile püstitatud installatsioon annab märku, et mood on juba Tartu kevadõhus ja peagi ärkab vana anatoomikum uudsel viisil ellu. Süda on väga jõuline ja tähtis element nii armastuses kui tervises, ent sümboli tähenduse saab igaüks individuaalselt lahti mõtestada.

Skulptuur mõõtmetega 2x3,5 meetrit valmis rasketest taaskasutatud papptorudest ning on mitmekordselt lakitud ja valgeks värvitud. Loomisprotsessi kaasati Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengid.

Moeteenduse raames korraldatakse koostöös Tartu ülikooli tudengipäevadega vereandmise aktsioon 29. aprillil, aadressil Jakobi 2 . Veel saab Tartu Kaubamajas imetleda ka aprilli algusest üleval olnud MPT näitusi, mis tehtud koostöös Tartu Ülikooli muuseumi ja Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengitega.

MPT ootab endiselt modelle, näitlejaid ja tantsijaid – soovijatel palutakse täita kodulehelt allalaetav ankeet oma mõõtudega saata see koos piltidega aadressil mpt.backstage@gmail.com. Korraldajad garanteerivad meeldejääva kogemuse ning võimaluse piiluda moemaailma telgitagustesse.

Täpsem info Facebookis

Küsimused ja kontakt:

mpt@artcol.ee

 


MPT2014

MPT 2014

Pilet:

Etendus 8€

Etendus + Afterparty 10€

afterparty

Mood-Performance-Tants moeetenduse afterparty „KEHA KEEL“ toimub Tartu Uues Teatris!

MPT etendusel laeme teie kehad ja meeled rikkalikult täis ideid, kujutelmaid, loomingut, kunsti ja põnevust.
Sellele järgnevalt kutsume teid Tartu Uue Teatri ruumidesse, kuhu ootame teid kõiki tähistama loomingu sündi!


Muusikaga kostitavad meid:

MIMICRY LIVE
JAANUS T
JANAR T
MARIA KAAREP
SÖÖR PAUL
RAUL TELLISKIVI

Spectromatic visuals -
an artist tandem from Aleksander Sprohgis and Aleksandr Shelepin who merge analogue and digital visuals for musical performances.


Uksed avame kell 22.00!

Pilet: 5€
Etendus + aftekas: 10€

DANCE LIKE NOBODY IS WATCHING!

This is why we have the theme "BODY LANGUAGE", so you can go wild and express yourself!

 

Mood-Performance-Tants südameskulptuur

Skulptuur

3. mail toimub Tartu Ülikooli valdusse kuuluvas vanas anatoomikumis Tartu Kõrgema Kunstikooli eestvedamisel moeetendus Mood-Performance-Tants (MPT) pealkirjaga “Keha keel”.

Mood-Performance-Tants 2014 toimumispaigast inspireerituna paigaldati linnaruumi ajutine installatsioon: südame skulptuur. Skulptuur püstitati Raekoja platsile, mis on ise ka otsekui linnasüdame rollis - kohana, mis esindab Tartu kultuurimaastikul toimuvat. Installatsioon annab märku asjaolust, et mood on juba Tartu kevadõhus ja peagi ärkab vana anatoomikum uudsel viisil ellu.

Süda kui sümbol on väga jõuline ja tähtis element nii armastuses kui tervises, ent sümboli tähenduse saab igaüks individuaalselt lahti mõtestada.

Skulptuur mõõtmetega 2x3,5 meetrit.valmis rasketest taaskasutatud papptorudest ning on mitmekordselt lakitud ja valgeks värvitud. Skulptuuri loomisprotsessi kaasati Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengid, eesotsas skulptuuri III kursuse tudengi Rasmus Eisti ja tekstiili II kursuse tudeng Silvia – Sigrid Sillaotsaga. Teostamisel lõid kaasa: Jaan Murumets (nahk III), Gerda Retter (nahk II), Helene Sepp (nahk II), Jaanika Aadamsoo, Kristin Kliiman, Nicole Schreiner, Kati Rand, Kristiina Kullus, Maarja Sööt.


Mood-Performance-Tants toob Kaubamajja koondnäituse

29.03.14


Aprilli hakul ühendavad jõud Mood-Performance-Tants (MPT) ja Tartu Kõrgem Kunstikool (TKK), et täita Tartu Kaubamaja kolm korrust kunsti ja moedisainiga.

Aprillis saab Kaubamaja I korruse vaateaknal peasissekäigu juures näha MPT eelmise aasta kollektsioonide valiknäitust. Vitriinidel esitletakse järgmiseid kollektsioone: Therese Sild „Wired", Tauri Västrik „XO", Mattis Meekler „Siluett", Merike Neudorf „neu", Tiina Ree "BREATHE IT IN".

WIRED

XO

breath

siluett

neu

Helen

Et MPT saab sel aastal 16-aastaseks, kiigatakse MPT 15. juubeli fotonäitusega möödanikku, meenutamaks eredaid hetki sündmuse ajaloost. Näituse koostamisel on kasutatud Tartu Ülikooli muuseumi kogusid. Eksponeeritavad ajaloolised õppetahvlid pärinevad Vanast-Anatoomikumist ning tegemist on dublettidega.

juubel

Kaubamaja teistel korrustel avatakse TKK loomingulise maalikursuse IV kursuste tudengitööde näitus "Anatoomia" Hando Tamme juhendamisel. Enne, kui tulevased professionaalid koolitee lõpetavad, tulevad nad välja ühisnäitusega loomingulise maalikursuse raames. Kursuse jooksul on tudengitele kätte antud formaat ja teema: pole modelli, pole stiilieelistust, ainult kunstniku enda soov ja kujutlus sellest, mida anatoomia tema jaoks tähendab. Taiesed pärinevad nii meedia-, tekstiili- kui ka maaliosakonna õppurite pintslitest.

Tõeliseks pärliks on MPT ja TKK vilistlase Helen Valk-Varavini pesukollektsiooni näitus, kus pakutakse läbilõiget ja ülevaadet autori erinevatest kollektsioonidest.

Helen Valk-Varavini ateljees valmivad luksuslik ning vallatu siidist pesu, ainulaadsed autoriehted ning kordumatu moedisain, mille eesmärgiks on pakkuda rõõmu ja naudingut. Heleni logol lendav koolibri sümboliseerib magusat elu, hetke nautimise olulisust ning olemise kergust. Samas kannab ta endas ka iseseisvuse ning vastupidavuse väärtust. Kõike seda peegeldabki Helen Valk-Varavini looming.

Samuti kutsume 1. aprillil kell 19 kõiki moefilmiõhtule Elektriteatrisse, kus vestlevad TKK õppejõud Kristina Paju ja Helen Valk-Varavin ja saab näha filmi Yves Saint Laurent. Aprillikuu jooksul külastage kindlasti liharestorani Meat Market, kus pakutakse eriti lihast MPT kokteili, mille on teieni toonud Mood-Performance-Tants vaid selleks kuuks!

Uuri lisa Facebookist !

Helen Valk-Varavini loomingust:

Facebook
Veeb

 

MPT otsib VABATAHTLIKKE!

Mood-Performance-Tants otsib oma meeskonda vabatahtlikke, kes aitaksid kaasa eelürituste korraldamisel ja etenduse teostamisel!

Ootame Sind kandideerima kui:
  oled moehuviline ja tahad etenduse teostamisel abiks olla
  oled nutikas, loominguline ja asjalik
  oled rõõmsameelne, viisakas ja korrektne

Tänavuse aasta moeüritus, Mood-Performance-Tants, toimub 3. mail Tartu vanas anatoomikumis. Meile abikäe ulatades on terve päeva jooksul võimalik näha ürituse lavatagust melu. Suure vaeva eest premeerime kõiki abistajaid afterparty tasuta pääsmega!

Tuletame ka meelde, et vajame etenduse jaoks modelle ning tantsijaid! Castingu ankeedi leiad siit.

Toredate ja tegusate inimeste abi on teretulnud juba märtsikuul!
Kirjuta meile: mpt@artcol.ee


Ette tänades ja kevadet kuulutades,
Mood-Performance-Tants 2014 meeskond!


Modellide casting

Lõuna-Eesti suurim moeetendus Mood - Performance - Tants kuulutab välja modelli Castingu! Sina, kes sa armastad kogu südamest lava ja sellega kaasnevat tähelepanu ning soovid end maailmale tõestada.

Just sinusugust hakkajat me vajamegi!  MPT otsib etendusele modelle, näitlejaid ja tantsijaid. Meie garanteerime sulle meeldejääva kogemuse ning võimaluse piiluda moemaailma telgitagustesse.

Selle aasta moeetendus Mood-Performance-Tants toimub 3. mail Tartus Vanas Anatoomikumis.

Osalemiseks täida ankeet, mille saad alla laadida siit (.pdf) või siit (.doc).

Võta meiega ühendust ning modelli karjääri võibki alata.

backstage.mpt@gmail.com 

 

 

 

MPT kavandikonkursi tulemused selgunud

Kes neist on järgmine ...Kirill Safonov/Tiina Talumees? Millise tuntud Eesti disaineri nimi siia kõigeparemini sobida võiks? Väärikas konkurentsis selgusid disainerid, kes pääsevad oma kollektsiooniga mais Tartus toimuvale üritusele Mood-Performance-Tants. Spetsialistidest koosnev žürii valis välja 11 lennukamat ideed. 

Edasipääsenuks osutusid järgmised kollektsioonid ja autorid:

„BLCK“ Britta Liisa Brutus ja Gerda Lindma

„LOLITA“ Diana Rassulov

„Intimate reflection“ Sofja Markarova

„GALOPP“ Darja Popolitova

„ARTIFICIAL AID“ Kristiina Feldmann

„3“ Tauri Västrik

„Keep Your Spirit Up“ Kaisa Krusenberg

„Afterlife“ KutshiMutshi: Kaari Reimand, Keit Kukk, Margit Ojaots

„NÄLG“ Johanna Maria Ruukholm Tamm

„ZAFRAN“ Ilona Ait

„Tromb“ Sandra Luks ja Kadi-Liis Koidusaar

Konkursile laekunud kavandeid hindas žürii koosseisus: Aet Ollisaar (Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiili osakonna juhataja, tekstiilikunstnik), Kristina Paju (TKK moedisaini õppejõud, moedisainer), Triinu Pungits (moedisainer), Vallo Nuust (TKK rektor), Madis Liplap (TKK maaliosakonna meister, sisekujundaja) ja Tiina Karhu (Helsinki Metropolia University of Applied Sciences tekstiilikunstnik).

Žüriiliige Kristina Paju kommenteeris konkursitöid kui eriilmelisi ja omapäraste lähenemistega kollektsioone: "Konkursile esitatud kavandid paistsid silma mitmekesiste ideede poolest. Välja pakutud kollektsioonid varieerusid õhtukleitidest tänavamoeni, fantaasiamoest praktiliste ja kantavate disainideni. Järjest rohkem domineerib noorte disainerite loomingus just kantavus ja praktiline lähenemine moele.

Konkursi tulemusena üllatasid mitmed tugevad aksessuaarikollektsioonid, mis paistsid rõivaloomingu taustal silma ka iseseisva tervikuna. Positiivset tagasisidet ja tähelepanu pälvisid ka autorid, kes lähtusid etenduse toimumiskohast (TÜ vanast anatoomikum) ja teemast (keha keel). Etendusele pääsenud kollektsioonid tegelevad muuhulgas digitaalprindi, vormimängude, rõivaklassikute dekonstrueerimine ja edasiarendamise ning redisainiga. „Oli tunda, et silmapaistmiseks ei piisa ainult heast ideest või ilusatest kavanditest, vaja on ka kvaliteetseid fotosid, mis annavad hea arusaama sellest, kuidas kollektsioon laval võiks välja näha,“ iseloomustas Paju nähtut.

MPT eesmärk on tuua avalikkuse ette uue põlvkonna disainitalente. Ühendades endas erinevaid kunstivaldkondi, pakub MPT publikule eelürituste ja etenduse näol moepiire avardavat elamust. Selgi korral kaasatakse külalisdisainereid nii Eestist kui ka välismaalt. Mood-Performance-Tants sündis Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengite intsiatiivil ning seda korraldavad Tartu Kõrgema Kunstikooli üliõpilased-vilistlased koostöös teiste koolide tudengite ja noorte professionaalidega.

 

 rii_valimas2.JPG

 

 rii_valimas.JPG

 

 

Mood Performance Tants kuulutab välja kavandite konkursi

Sel hooajal 16. korda toimuv Lõuna-Eesti mastaapseim moeüritus kutsub disainereid üles esitama oma kavandeid, osalema oodatakse taaskord üksikloojaid ja meeskondi nii rõiva kui ka aksessuaaridisainis.

Kavandikonkursi tähtaeg on 10. veebruar 2014 kl 16:00.

Kõik tööd vaadatakse esmalt üle MPT korraldajate poolt, žürii ette jõuavad ainult konkursi tingimustele vastavad tööd. Žüriisse kuuluvad: Aet Ollisaar (TKK tekstiili osakonna juhataja, tekstiilikunstnik), Kristina Paju (TKK moedisaini õppejõud, moedisainer), Triinu Pungits (moedisainer), Vallo Nuust (TKK rektor) ja Madis Liplap (TKK maaliosakonna meister, sisekujundaja). Parimad kuulutatakse välja 17. veebruaril.

MPT selleaastane teema on "Keha keel", mis hõlmab nii moodi, tantsu, sporti, anatoomiat kui ka arstiteadust. Komisjon hindab isikupärast lähenemist ning oskust oma ideid arusaadavalt edasi anda. Kasuks tuleb uudsus, eri valdkondade liitmine, julgus ja eksperimenteerimisvalmidus. Tähelepanu soovitab komisjon pöörata ka materjalikasutusele: väga oodatud on näiteks kestliku moe projektid. Kollektsiooni kuuluvate komplektide arv peab jääma vahemikku 6 kuni 12, kavandeid saab esitada posti teel või tuues aadressil: Tartu Kõrgem Kunstikool Tekstiiliosakond, Mood-Performance-Tants 2014, Tähe 38b, 50103 Tartu. Selgi korral on lisaks kevadel saabuvale naalile ees ootamas mitmed põnevad
eelüritused, mis seovad moega muid valdkondi.

MPT eesmärk on tuua avalikkuse ette uue põlvkonna disainitalente, kellest nii mõnigi varsti vanadele tegijatele kanna peale astub. Ühendades endas erinevaid kunstivaldkondi, pakub MPT publikule eelürituste ja etenduse näol moepiire mitmeti avardavat elamust. Samuti kaasatakse külalisdisainereid nii Eestist kui ka välismaalt.

Mood Performance Tants sai alguse Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengite intsiatiivil ning seda korraldavad Tartu Kõrgema Kunstikooli üliõpilased-vilistlased koostöös teiste koolide tudengite ja noorte professionaalidega.

 

 

Ajakava

09. dets.2013 MPT 2014 moekavandite konkursi algus
10. dets.2013 MPT Teeõhtu lokaalis Naiiv (Vallikraavi 6, Tartu)
14. veebr.2014 Kavandite laekumise tähtaeg
17. veebr.2014 Komisjoni kokkutulek, edasipääsenute väljaselgitamine
02. märts.2014 Modellide Casting
14. märts.2014 MPT otsib vabatahtlikke!
15. märts.2014 Tartu Kaubamaja, Moekuulutaja- MPT sneak peak show
01. apr.2014

MPT 2013. aasta valiknäitus Tartu Kaubamaja I korrusel (peaukse juures) 

 

MPT 15. juubeli fotonäitus (III korrusel), Helen Valk-varavini pesu kollektsioon (III korrsuel)

 

TKK tudengite maalinäitus "Anatoomia" (II ja III k.) Tartu Kaubamaja

 

Tartu Elektriteater: Yves Saint Laurent

23. apr. 2014

Sokk ja kosmos – TKK galeriis Noorus kohtumine Valdur Mikitaga, kell 17:00

   
   
25. apr. 2014

Tekstiiliosakonna 20. sünnipäeva sündmused Nooruse Galeriis.

Teksiilihariduse seminaripäev ja näituste avamised kell 17.00: Seminar Avatud Ateljee – tekstiilihariduse sõlmpunktid kell 12-14.20 

 

Päevakava:


12-12:20 Aet Ollisaar, Kristina Paju, Kadi Pajupuu Avasõnad/ TKK tekstiiliosakond 20.


12:20-12:50 Maasike Maasike Arutlusi ja arvamusi tekstiilikunsti (-disaini) õppimisest ja õpetamisest isikliku kogemuse põhjal


12:50-13:20 Kai Lobjakas Avatud uksed - Eestitekstiil täna. ETDMi vaatepunkt.


13:20-13:50 Tiina Karhu Digital Textile Printing and Applications for Surface Design-Projects and Chargeable Service in Helsinki Metropolia University of Applied Sciences


13:50-14:20 Vaike Reemann Aja jälg vaibal

 

Ümarlaud tekstiiliharidusest:


Kell 15:15-16:45 TKK galeriis Noorus


Modereerib: Kadi Pajupuu
Osalevad: TKK tekstiiliosakonna, Eesti Kunstiakadeemia, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakonna, Tartu Loomemajanduskeskuse esindajad

   
29. apr. 2014

TKK Galeriis Noorus vestlusring vilistlastega – näitus Luunja protsess, kell 16:00-18:00

03. mai.2014

Mood Performance Tants 2014 etendus - Tartu vanas Anatoomikumis (Lossi 38, Tartu)

06. mai. 2014

TKK galeriis Noorus vestlusring vilistlastega – disain, kell 16:00-18:00

07. mai. 2014

TKK tekstiiliosakonnas loeng prof. Wlodzimierz Cygan, Strzeminsky Academy of Fine Arts, Lodz. Kell 14:00

sept.2014

MPT moeturg Tartu Kaubamajas

 

 

Kontakt

 

Postiaadress:

Tartu Kõrgem Kunstikool

Tekstiiliosakond

Mood-Performance-Tants 2014

Tähe 38b, 50103 Tartu

mpt[at]artcol.ee

 

 

Meeskond

Belliisi Seenemaa

Projektijuht

belliisiseenemaa[at]gmail.com

tel: +372 5150196

Kristina Paju

Üldkorraldus

kristinapaju[at]gmail.com

tel: +372 5174829

Kaisa Krusenberg

Üldkorraldus, korraldus abi

kaisakrusenberg[at]gmail.com

Janek Savolainen

Koreograaf

 

Pressiesindus

Veiko Strauss

Veiko.strauss[at]gmail.com

tel: +372 53 466 893

Iiris Viirpalu (Tallinn)

iiris.viirpalu[at]gmail.com

tel: +372 56 667 627

 

Sponsorlus

Riina Soo

riina.soo[at]gmail.com

tel: +372 56667009

Therese Sild

Tootesponsorlus

therese.sild[at]artcol.ee

tel: +372 5060239

 

Eelüritused ja Backstage

Helena Utsal

Modellid ja disainerid

helenautsal[at]gmail.com

tel: +372 53973520

Birgit Uibo

Meigikunstnikud, vabatahtlikud

birgituibo90[at]gmail.com

tel: +372 56891868

Helene Sepp

Juuksurid, vabatahtlikud

helenesepp[at]hot.ee

tel: +372 53857014

Jaanika Aadamsoo

Vabatahtlikud

55621848

Paul Leppason

Afterparty

paul[at]mimicry.ee

 

Tehnika, Lavaruum

 

Oliver Kuusmann

oliver.kuusmann[at]gmail.com

 

Fotograafid

Hanna Odras

Peafotograaf

hanna[at]hannaodras.com

Sigrid Sitnikov

sigridsitnikov[at]hotmail.com

 

Välisdisainerid

Eva Liisa Kubinyi (Budapest)

evaliisaky[at]gmail.com

Tauri Västrik (Tallinn)

tauri.vastrik[at]hotmail.com

 

MPT kujundus

Ipi Ilves

Trükised

ipiilves[at]gmail.com

Mihkel Loomus

Veeb

mihkelloomus[at]gmail.com

Silvia-Sigrid Sillaots

Dekoratsioonid

silvia-sigrid.sillaots[at]artcol.ee

Gerda Retter

Üldkorraldus-abi

gerdaretterr[at]gmail.com

Katrin Pärn

Lavastaja

katrin[at]berliin.ee

Pille Kannimäe

Triin Reilson

Visuaal

pille.kannimae[at]gmail.com

triin.reilson[at]gmail.com

Tiit Roosing

Helitehnika ja valgus

tiit[at]genklubi.ee

Aleksandr Shelepin

DJ

kashline[at]hotmail.com

Jussi Valdsalu

Film

Toetajad

support